Sänna Kultuurimõis
design
szilvia kobor
web developer
zsolt pataki

Kes me oleme?

Meil on hea meel teatada, et kuues soome-ugri filmifestival (FUFF VI) toimub 03 juulil–08. juulil 2019 Sänna Kultuurimõisas, Võrumaal!

FUFF on lühifilmifestival, mille eesmärk on tekitada huvi soome-ugri mängu- ja eksperimentaalfilmide vastu ning mille autorid on soome-ugri filmitegijad või mis käsitlevad soome-ugri teemasid. Festivalile on teretulnud filmid kogu maailmast. Eriti julgustame oma töid esitama sõltumatuid filmitegijaid, kes ei tee põhivoolu kommertsfilme. Samuti ootame tudengifilme. Kutsume festivalile filmide autoreid, et tutvustada nende filme ja vestelda nende töödest pärast linastust.
 
Üritus on avatud kõigile, sealhulgas loovatele, uudishimulikele ja asjatundlikele filmitegijatele, õppejõududele, tudengitele ja kõigile teistele huvilistele.

Festivalil linastub ligikaudu 50 filmi. Lisaks filmiprogrammile toimuvad festivali raames ümarlauad, õpituba, kontserdid ja näitused. Festivalil on ainult üks võistlusprogramm soome-ugri omariikluseta hõimurahvaste filmiprogramm. Suuremate soome-ugri maade – Eesti, Soome ja Ungari – festivaliprogramm pannakse kokku koostöös meie partnerite Nisi MASA, BUSHO ja Eesti Filmi Instituudiga.

FETSIVAL PASS COSTS 20 EUR 

FESTIVAL MEAL FOR THE WHOLE FESTIVAL  COSTS 40 EUR  - PLease if it possible preorder

MEAL COSTS 4 EUR - PLease if it is possible preorder, you can pay to our bank account - mark your name and how many meals you would like to have on which dates. 

CONCERTS / Screenings 5 EUR

MTÜ SUFF 

Swedbank

EE742200221060868838

Kontakt

Edina Csüllög

email: sara.kisari@gmail.com
phone: 00 37 2588 77 144

Meremäe küla, Põhja-Antsu talu
Meremäe vald, Vőrumaa
65302
Estonia